10 nejblbějších statusů na Facebooku

30. září 2013 v 16:10 | M-i-J-a |  *Já píšu*


Přečtěte si 10 nejblbějších statusů, které lidé postují na Facebook. A navíc si ještě myslí, že přesně tohle chtějí všichni ostatní číst...
1. Motivační citáty na Facebooku
Motivační citáty jsou bůhvíproč zhusta doplněné rádoby mysteriózními fotkami moře, východu slunce v mlžném oparu a podobných kýčů a těžko budete hledat na Facebooku příspěvky, které by byly otravnější a trapnější. Pokud jste díky nim dospěli k souznění vesmírem, souzněte si v soukromí a neotravujte tím ostatní.
2. Fotografie jídla na Facebooku
Neobvyklé jídlo v neobvyklé restauraci, vaše první, vlastnoručně uvařená svíčková, váš mimořádný kuchařský počin... to všechno jsou věci, které se v rámci příspěvků na vaší zdi dají respektovat. Na druhou stranu skutečně není nutné fotit všechno, co vám přistane na talíři a zahlcovat tím své přátele. Bude vám to zřejmě připadat neuvěřitelné, ale většina lidí už někdy v životě viděla pečené kuře nebo bramborový salát.

3. Záplava fotek dětí na Facebooku
Jistě, většina lidí se čas od času ráda podívá na to, jak vaše ratolest vyrostla a jestli po vás zdědila křivý nos, ale zahlcování Facebooku deseti fotkami vašeho dítěte za den, je zkrátka sadismus v té nejčistší podobě. Možná to pro vás bude překvapením, ale naprostá většina dětí za den, ba ani za týden, nevyroste tak, aby byl nezaujatý pozorovatel schopný rozpoznat rozdíl. Tím, že na svou zeď umístíte čtyřicet fotek, na kterých má váš potomek téměř totožný výraz, nedemonstrujete svou rodičovskou hrdost, ale spíše nebetyčnou nesoudnost.

4. Fotky (upatlaných/nahých/pokakaných) dětí na Facebooku
Samostatnou kapitolou v dětských fotkách jsou fotky upatlaných, nahých a pokakaných dětí. V tomto případě je zkrátka tolerance nula. Bez pardonu. Jestliže vám přijde roztomilé, že se vaše drahé dítě potentovalo až na záda, měli byste okamžitě vyhledat schopného psychiatra a nikoli svou duševní poruchu demonstrovat veřejně.

5. Statusy o tom, co právě děláte
Dělíte se se svými bližními v rámci virtuální reality o to, že jste se špatně vyspali, potřebujete kafe a večer půjdete do fitka? A co si těmito informacemi vaši známí mají, proboha, počít? Očekáváte, že vám půjdou natřást polštáře, nebo budou hlasitě vyjadřovat obdiv nad tím, že jdete večer desetkrát zvednout činku? Právě jsi jdu koupit sportovní tašku přes rameno. Podobnými výlevy stavíte své přátele pouze do situace, kdy přemýšlejí, jestli je dříve veřejně poinformujete o tom, kolikrát denně chodíte na záchod, nebo vás zavřou pro nedostatek soudnosti.

6. Žádosti her na Facebooku
Zkuste se na chvíli vžít do situace lidí, kteří mají na práci lepší a zajímavější věci, než pěstování virtuálních rostlinek, krmení virtuálních zvířátek a podobné ptákoviny. Pokud je budete bombardovat žádostmi o účast v hrách, které se liší pouze svou úrovní, je jen otázkou času, kdy je vytočíte do červených čísel. O tom, co tato bohulibá aktivita vypovídá o vašem pracovním nasazení, snad ani není potřeba mluvit.


7. Infantilní projevy na Facebooku
Ááááánooo, je to TAK c-o-o-l, když každéééééé druhé SLOVO vypíchnete p-o-d-o-b-n-ý-m způsobem.... nicméně pokud jste právě neoslavili patnácté narozeniny, je to zcela neomluvitelné. DĚKUJEMEEEEEEEEE za vaše pochopení.

8. Teatrální výlevy na Facebooku
"Pomoc! Potřebuji návod k životu!" "Proč přivádět děti do tak sobeckého světa...?!" Libujete si ve výlevech podobného typu? Dáme vám dobrou radu: pořiďte si deníček, kam si své rádoby intelektuální a silně teatrální výlevy budete zapisovat. Vám se tak uleví, nebudete ze sebe veřejně dělat slabomyslného jedince a vaší image to jen prospěje.

9. Výkřiky do tmy na Facebooku

"COOL!" "Bomba!" "A sakra!" Podobný projev si můžete dovolit, když se vám konečně podaří nastartovat auto, nebo uklouznete po slupce od banánu. Pokud jimi ale zahlcujete Facebook, kde je jasné, že nikdo nemůže znát jejich kontext a okolnosti, jde o ten nejprimitivnější a nejtrapnější způsob, kterým škemráte o pozornost a o to, aby se vás všichni začali vyptávat, o co vlastně jde. Skutečně neznáte důstojnější způsob, jak získat pozornost?
10. Upozornění, kde jste byli, nebo kde budete
Restaurace, fitka a podobné podniky vám sice samozřejmě budou vděčné za neplacenou reklamu, ale proč si, proboha, myslíte, že to bude zajímat někoho jiného než vás? Nebo čekáte uznání za to, že jste byli tuto aplikaci schopni mentálně zvládnout? Tak tedy bravo! Ale už si to příště nechte pro sebe.Oukej, po dlouhé době tu máme zkopírovaný článek. Důvod je ten, že mě to zaujalo (máte uveden zdroj, takže si nestěžujte -_- ) jelikož si myslím že je to pravda. Pokud si rozkliknete zdroj, dole pod článkem uvidíte komentáře, mezi kterými se objevuje i ten můj "došla jsem k závěru že 99% věcí co přídáte na facebook patří mezi 10 těchto nesmyslných bodů... zajímalo by mě, jak si redaktoři tohoto článku představují ideální obsah profilu bez tady těhto 10 "kravin" a myslím si že mám pravdu. Dává to snad logiku? Na facebooku by bez těchto příspěvků nebylo absolutně zhola nic. K čemu by faceook byl? Normálně se z toho chytám za hlavu. Na co autor tohoto článku myslel, když to psal? Logika v tom ale určitě nebyla.
Pokud chceš, vyjádři svůj názor dole v komentářích, mužem udělat i diskuzi. :) Děkuji za předčtení článku. ByeBye! M-i-J-a
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Změnit dess?

Ano
Ne

Komentáře

1 fakynn | E-mail | Web | 30. září 2013 v 20:28 | Reagovat

Nesnáším tyhle lidi! :D kor statusy, co přesně teď dělám a budu dělat a podobně -.- všechny nás zajímá, že jste měli výborný obídek, moc nám taky chutnal. Další typ jsou nesmyslné statusy na kamarády 'ježiši, hahaha @mucika petruška nováčková' 'zabila si @kaculqa merklová' a podobně -.-

2 Kristýnka | Web | 1. října 2013 v 21:16 | Reagovat

Podle mě těm co to vadí, tak ať si fb zruší nebo si smažou lidi u kterých jim to vadí. Každý si tam může psát co chce a je to jeho věc. Tak to beru já ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.