Haters gonna hate

27. září 2013 v 11:29 | M-i-J-a |  *Já píšu*
Včera mě chytla taková psací nálada (jak jste si určitě stihly všimnout) a témat mě napadalo celkem dost, ale jedno mi vypadlo, včera večer jsem si na něj vzpoměla, ale bylo pekelně pozdě, a já byla k smrti unavená z praxe. Tak vám ho napíšu teď.
Jak již název napovídá, bude to o tzv "haters". Jelikož mou oblíbenou činností v mém vzácném volném čase je sledování česko-slovenské youtube scény, konkrétně vlogerů jako jsou Smusa, GoGo, Selassie, NejFake a mnoha a mnoha dalších, zaujala mě reakce milionů lidí. Hodně takovýchto sledovatelů nejraději píšou komentáře ve stylu "Koppíruješ xxx!!!". Na tohle téma bych vám tu mohla psát slohovky kdo koho kopíruje, a co je a není kopírování. Shrnu to dvěma videii o kopírování od českého youtubera a LetsPlayera Smusy a slovenského vlogera Selassiho.

Selassie

SMUSA
Haters jsou všude, otravují snad každého kdo dokázal více jak oni, nebo jsou prostě jiní než jsou oni zvyklí.
Občas se některým těm komentářům směji, protože jak zkouknete jejich kanály, tak tam buď nic nemají, a pokud tam něco mají, stojí to za starou bačkoru. A ty gramatické chyby! Většinou se jedná o děti, prvně vám likujou každé video, a pak vidí jak ostatní hejtujou, a zničeho nic začnou taky protože to je trend (o tom mluvil i Gogo v jednom svém videu). Teď jsem si vzpoměla na jedno video od Pemika (znáte z facebooku). To vám musím ukázat, a stojí to za schlédnutí!

Pro další takové "chytré děti" si pusťte NejFejkův pořad "Na plechu" kde je takových "Haters Kids" kteří hejtujou bezdůvodně plno.

Klidně můžeš beztrestně výjádřit svůj názor dolů do komentářů, na většinu z nich reaguji, stačí sledovat (odpovídám třeba co 2-3 komentáře).
Děkuji za přečtení článku a těším se na vaši další návštěvu!
Bye Bye
M-i-J-a
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hoshi | E-mail | Web | 27. září 2013 v 16:16 | Reagovat

Poslední video opravdu velmi pobavilo :D

2 Tomtáj | E-mail | 24. listopadu 2013 v 18:15 | Reagovat

Pobavilo :-D však je známe. Hlavně se mi líbí "psaní" uživatelky M-i-J-a, škoda, že jsem se o tomhle blogu nedozvěděl dříve :-x Hmm lásko...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.