Moderní chaty aneb proč pořád chodím na Alika

26. září 2013 v 9:53 | M-i-J-a |  *Já píšu*
Znova a zas Vás vítam zde na blogu.
Jen tak mě napadlo že vám napíšu pár mých důvodů proč stále chodím na chat Alík.cz. Jo, já vím, je mi 17 a Alík je dětský chat. Ale byla doba kdy jsem seděla třeba na lide.cz a podobných chatech. Později jsem přišla na to, že na Aliku si mužu popsat se stejně věkovou kategoríí bez toho aniž by po mě někdo vyžadoval obnažené fotky, hovor na skypu s webkou (nehodlám rozepisovat co všechno chtěly abych dělala) nebo dokonce živý sex.
Uživatelé dnešních chatroomů by jsem tu mohla popisovat a charakterizovat donekonečna, jelikož už mám těch několik-set hodin nachatováno, uznávám že pořád a stále nevím vše.
Ale jen tak ve zkratce, na chatu se mohou oběvovat dost nebezpeční lidé, únosci, pedofilové a sexualní devianti. Takové lidi nejlépe ignorovat. Pro jistotu neuvádějte místo svého pobytu v profilu, nebo tam uveďte jen kraj (Liberecký, Ostravský, Zlínkský apod.). Neuváďejte svou přesnou adresu a telefonní číslo!
Chatroomy nejsou tak střeženy, přece jen je to pro starší uživatele, ale to neznamená to že se tam musí oběvovat tací-to lidé.
Na alíku se mi líbí, jsou tam všechny mě přiměřeny věkové skupiny (i nad 20 let - s tím rozdílem že to nejsou uchylové). Je to lépe střežené, popř. bany se rozdávají jako propagační letáčky na náměstí. Pokecat se tam dá snad s každým a o všem (pokud vám tam někdo nesedne - povahově a chováním - je to něco jiného). Je to sice dětský chat, ale někteří jsou už vyspělí, mají rozum a nechovají se buď jako nadržení puberťáci nebo jako malé děti.

K tomuto článku to je ode mě nejšpíš vše, jsem ráda za to že jste si ho přečetly, pokud chcete mužete vyjádřit svůj názor do komentářů. Pokud se vám zde líbilo, budu se těšit na Vaši další návštěvu.
Bye Bye
M-i-J-a

PS: Chceš mě vidět? Ptej se mě na asku, nebo si napiš o videjko!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.