4You ♥

Rada pro hráče Sims 3 - Cracky

21. srpna 2013 v 16:44 | M-i-J-a
Nekupujete si dodatky The Sims 3, ale stahujete je z Internetu? Mám tady malé vyvrácení jedné všeobecné informace o crackování datadisků.
Když jsem si scháněla CDkeys a cracky k některým datadiskům ( mám Univerzitní život, Po Setmění, Mazlíčci, Roční období, ShowTime, Luxusní bydlení a Povolání snů) na většině stránek psali, že si musíte instalovat datadisky postupně jak vyšly. Kvůli crackům.
Já jsem si jako první instalovala datadisk Univerzitní život a také jsem ho nacrackovala. Až když jsem si scháněla ostatní datadisky (Univerzita je z těch mých nejnovější) dočetla jsem se právě informaci, že jsem si je musela instalovat postupně.
Tak jsem to neřešila, a po nějaké době mi došlo, že stačí si nainstalovat ostatní datadisky, a už to nekrekovat. :) Dokonce to funguje. Takže pokud si nainstalujete a nacrackujete nějaký dodatek a pozdějí se rozhodnete instalovat další, zjistěte si který vyšel dříve (kvůli cracku). Pokud je starší než ten původní, crack si schánět nemusíte. A pokud je novější, crack už budete muset stáhnout.
Pokud si s něčím nevíte rady, zeptejte se dole v komentářích a pak je jen sledujte, určitě odpovím.

Sleduj blog na FACEBOOKU a PTEJ SE NA ASKU

Kde sehnat design I

18. srpna 2013 v 12:01 | M-i-J-a
Scháníte design na svůj blog?
Vyzkoušejte pár těchto blogů, na kterých můžete naleznout i free designy!

SIDNEY - Hodně lidí jí zná spíše pod "Tanglends". Dělá hezké dessy, free designy mají spíše neutrální zaměření a jsou někdy složité na nastavování. (můj současný dess je taky od ní, a nastavování nebyla hračka, jelikož návod na nastavení nesedí)

MAKY.OREL - Povedené a propracované dessy do všemožných detailů. Roztřízené do všemožných kategorií, takže každý si vybere. Kdo hledá, tady určitě najde!

DARK KNIGHT - Narazila jsem jen náhodou. Sice má na blogu pouze 4 neutrální dessy, ale zato jsou povedené a jednoduché. A v jednoduchosti je krása.

MRS BONNIE - Dessy s tématikou Naruta a Manga, ale také s celebritami a neutrální layouty jsou také k dispozici. Zajímavé, skvěle propracované a barevné. Na blog jsem také narazila náhodou, takže s jejímy dessy nemám žadnou zkušenost.
 
 

Reklama
Reklama